Через тиждень обиратимуть керівника Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту (З ДОПОВНЕННЯМ)

Сьогодні, 20 вересня, відбулося перше засідання конкурсної комісії для розгляду документів, поданих кандидатами на участь у конкурсі на посаду директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту. 

Першочергово, голосами більшості, було обрано голову конкурсної комісії – заступника начальника управління культури облдержадміністрації Ілдико Молнар.  

Члени комісії опрацювали документи, подані кандидатами на участь у конкурсному доборі, а саме: Василем Коцаном, Костянтином Яворським, Павлом Леньом, Габріелою Андял (ЗНЯЛА КАНДИДАТУРУ 23.09), Оксаною Зейкан. 

В результаті члени комісії підтвердили відповідність документів вимогам конкурсу, що дозволило допустити всіх претендентів на посаду до наступного етапу конкурсу (співбесіди та публічної презентації власних програм розвитку музею на 1 та 5 років), який відбудеться 26 вересня о 10.00 у прес-центрі ОДА. 

З детальним перебігом засідання можна ознайомитись у рубриці "Конкурсна процедура призначення керівників" (http://kultura.uz.ua/index.php/konkursna-protsedura-pryznachennia-kerivnykiv).

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація