Шанувальників джазу запрошують на концерти співачки Лорін Таліз зі США, які відбудуться у Дрогобичі, Львові й Ужгороді.

В Ужгороді концерт відбудеться у понеділок, 30 вересня, в обласній філармонії. Початок о 18.00. Вхід – за безкоштовними квитками, які можна буде отримати за годину до початку концерту, – повідомляє Прес-служба Закарпатської ОДА. 

Лорін Таліз приїде на запрошення Посольства США в Україні в рамках культурної програми Державного департаменту США "Американська музика за кордоном". Співачка виступатиме разом із гуртом "A Novel Idea". В програмі – американські джазові стандарти й авторська музика.

Музиканти, які супроводжуватимуть Лорін у цьому турі країнами Європи (Україна, Польща і Чорногорія) – барабанщик Джуліус Родрігез, піаніст Ерік Вортем II і басист Джон Мішель, – виступають із багатьма відомими американськими джазменами та створюють власну музику.

Довідково:

Джазова співачка Лорін Таліз народилась у Клівленді, штат Огайо, і співати почала з дитинства. Маючи природний талант, вона здобула блискучу музичну освіту, спочатку в Клівлендській школі мистецтв, а згодом – в Університеті мистецтв у Філадельфії.

Хоча Лорін найбільше захоплюється джазовою музикою, вона працює в різних вокальних жанрах. Окрім виступів із найбільшими сучасними зірками – такими, як Роберт Гласпер і Грегорі Портер, вона співала з багатьма класичними та джазовими колективами, зокрема з Клівлендським оркестром, Клівлендським оркестром джазової спадщини і всесвітньо відомим оркестром "Моцартеум" із Австрії.

В 2016 році Лорін у партнерстві з володарем премії Греммі, продюсером та барабанщиком Уліссом Оуеном-молодшим та відомим продюсером Адамом Блекстоуном випустила дебютний альбом під назвою "Gorgeous Chaos". Торік Лорін перемогла у найпрестижнішому конкурсі джазових вокалістів імені Сари Вон.

LT

Додаткова інформація