З метою поширення та впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес департамент культури Закарпатської обласної державної адміністрації оголошує про проведення з 05 червня до 16 липня 2020 року обласного конкурсу на кращий веб-сайт мистецької школи у 2020 році (далі – Конкурс).

       У Конкурсі беруть участь мистецькі школи Закарпатської області (далі – учасники).

         Конкурс проводиться у номінаціях:

  • веб-сайти сільських та селищних мистецьких шкіл;
  • веб-сайти міських мистецьких шкіл.

       Для участі у Конкурсі учасники подають до 06 липня 2020 року включно заявку, згідно з додатком до Примірного положення про обласний конкурс на кращий веб-сайт мистецької школи у 2020 році.      

       Заявка надсилати на адресу електронної пошти методичного кабінету Комунального закладу „Обласний організаційно-методичний центр культури” Закарпатської обласної ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

       Контактна особа з організаційних питань Товт Алла Андріївна (телефон +380667501748).

       Ознайомитися з Примірним положенням про обласний конкурс на кращий веб-сайт мистецької школи у 2020 році, затвердженого наказом департаменту культури облдержадміністрації 01.06.2020 № 57, можна на офіційному веб-сайті Комунального закладу „Обласний організаційно-методичний центр культури” Закарпатської обласної ради за посиланням:

www.zakfolkcenter.info

 

 

Додаткова інформація