Напередодні свята Першовересня в Ужгороді відбулася щорічна конференція педагогічних працівників сфери культури області

31 серпня у приміщенні Ужгородського державного музичного училища ім.Д.Задора відбулася конференція директорів, заступників директорів, завідувачів відділами мистецьких навчальних закладів, на якій заслуховувалися матеріали про підсумки роботи мистецьких навчальних закладів області за 2014/2015 н.р. та основні завдання на 2015/2016 н.р. ( доповідач Ю.Глеба – начальник управління культури облдержадміністрації, заслужений працівник культури України).

Наступним питанням з детальним аналізом вступу та виконання плану прийому державного замовлення у розрізі спеціалізацій, виступили директори мистецьких вишів – С.Стегней, директор Ужгородського музичного училища імені Д.Задора, заслужений працівник культури України та Н.Шетеля – директор Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Підвели підсумки наради основними завданнями на 2015-2016 навчальний рік та обговоренням нових змін у нормативній та законодавчій базі у сфері позашкільної освіти (В.Фролова – методист вищої категорії методичного кабінету по навчальних закладах при управлінні культури облдержадміністрації).

На нараді начальників відділів культури райдержадміністрацій та міськвиконкомів, директорів обласних установ, підпорядкованих управлінню культури облдержадміністрації вивчалося Питання з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та звіту про чисельність працюючих і військовозобов’язаних, які заброньовані на період мобілізації та воєнного часу (запрошений – І.Сенів, старший інспектор мобілізаційного підрозділу апарату облдержадміністрації).

1234

Додаткова інформація