Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої!"

Днями в Києві відбувся ІV етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої!", присвяченого пам'яті Тараса Шевченка.

Популяризація творчої спадщини видатного сина українського народу, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, державна підтримка талановитої юні та творчої праці викладачів, керівників студій – ось ті пріоритетні напрямки розвитку сучасної мистецької освіти, які підтримує конкурс.

Цьогоріч у своїх роботах учасники продемонстрували не лише майстерність і натхненність. Перш за все, вони довели, що молоде українське покоління – це люди, які усвідомлюють себе українцями, єдиною нацією, відчувають гордість за своїх предків, історію, засвідчують власну життєву позицію, пошук свого місця у сучасному суспільстві, – резюмували організатори.

За результатами конкурсу переможцями з Закарпаття стали: в номінації "Образотворче мистецтво" – учень Ужгородської ДШМ Даниїл Сергачов з роботою "І мене в сім’ї великій…" (гелева ручка) та в номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" – учениця Чинадіївської ДШМ Руміна Куля з роботою "…Я пас ягнята за селом" (гобелен, ткацтво).

Додаткова інформація