Визначено переможця обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання"

Сьогодні в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання", який проводиться з ініціативи Національної бібліотеки України для дітей за сприяння Міністерства культури України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги ІBBY.

Метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу підростаючого покоління, популяризація дитячого читання та підвищення ролі книги і бібліотеки серед дітей.

Творчі роботи конкурсантів із 10 районів Закарпаття, міст Мукачево й Ужгород були представлені на розсуд журі у складі: проректора Закарпатської академії мистецтв, кандидата філологічних наук, доцента, літературознавця Наталії Ребрик, викладача кафедри міжнародних комунікацій факультету туризму УжНУ, члена Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва Оксани Панько, директора Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Валентини Чіки та заступника директора книгозбірні Тетяни Вудмаски. При оцінюванні робіт бралися до уваги рейтинг читацької активності конкурсантів, їхній творчий підхід до написання відгуку на улюблену книгу й участь у бібліотечних заходах.

Переможцем обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання" стала Яна Клювак (12 р., м.Виноградів) із відгуком на книгу В.Франкла "Людина у пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі". Відтак, у вересні Яна візьме участь у підсумковому турі, що проходитиме на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім.Дніпрової Чайки.

Серед конкурсних робіт також була відзначена творча робота Назарія Пилипа (12 р., м.Хуст) із відгуком на книгу К.Буличова "Подорож Аліси", – повідомляють у бібліотеці. 

Переможці ж Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання" увійдуть до складу національного дитячого журі міжнародної премії ІBBY.

LGh 1LGh 2LGh 3

Додаткова інформація